Strona startowa
Jotmex.pl zadzwoń: (+48)42 211 31 44
napisz:   jotmex@jotmex.pl
O nas

Firma JOTMEX to dynamicznie rozwijająca się firma założona w 1990 roku, importująca dla Państwa meble rattanowe z Indonezji oraz Hiszpanii. Miarą naszego sukcesu w promowaniu sprzedaży tych ekologicznie czystych produktów, niech będzie fakt, że mamy już wielu, wciąż powracająch do nas stałych klientów!

Dzieje się tak dlatego, iż naszą ofertę wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo lansowane przez azjatyckich i hiszpańskich stylistów oraz plastyków - są to główne atuty sprowadzanych przez nas mebli.

Meble z rattanu podkreślają charakter, estetykę i funkcjonalność Państwa pomieszczeń mieszkalnych, kawiarni, czy też oranżerii. Wykonywane są one i wyplatane ręcznie. Malowane ekologicznymi farbami i lakierami - to oryginalny, egzotyczny produkt.
Nowoczesne w formie, wygodne lekkie i trwałe są unikalnym i pięknym rozwiązaniem dla Twojego domu. Importujemy meble do salonów, sypialni, pomieszczeń wielofunkcyjnych, biur, hoteli oraz gastronomii.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje Klientów i zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji, która cały czas wzbogacana jest o coraz to nowe wzory

W swojej ofercie handlowej posiadamy także produkty wiklinowe (kosze, meble), które eksportujemy do Unii Europejskiej.

Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Posiadamy własny transport.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2011 Jotmex Polityka Cookies